Zatočte s bolestí zad a soustřeďte se více na práci

Je Vaší každodenní náplní sezení za kancelářským stolem? Trávíte denně několik hodin u počítače? V tom případě by bylo záhodno se Vás také zeptat, zda Vás netrápí bolesti zad. Tento problém totiž trápí mnoho lidí se sedavým zaměstnáním. Ovšem jen některé. Ti moudřejší totiž vsadili na zdravotní kancelářské křeslo.

Na sezení není naše tělo z evolučního hlediska vůbec přizpůsobené. Někteří dokonce tvrdí, že židle je nejhorší vynález lidstva, neboť nám kvůli ní zakrňují svaly. Ovšem, nemůžeme ji však upřít, že nám také mnohé ulehčuje. Ačkoliv nás už ale nebolí záda z těžké manuální práce, dlouhé sezení pro ně také není moc dobré. Při nesprávném držení těla v sedu může dojít dokonce až k vyhřeznutí plotének, čemuž může následovat operace. Pokud si pořídíte zdravotní kancelářské křeslo, můžete svým zádům poskytnout to správné posílení a úlevu od bolesti.

Seďte a posilujte zároveň

Možná si říkáte, v čem se vlastně liší zdravotní kancelářské křeslo od toho klasického. Největší rozdíl je v sedáku, který je u zdravotní kancelářské židle tvořen nestabilní plošinou, či polovinou míče. Obě tyto varianty nás nutí udržovat rovnováhu, čímž dochází k:

  • Posilování svalů zad, bránice a pánve
  • Podpoře správného sedu

Kromě tohoto by mělo být zdravotní kancelářské křeslo vybaveno ještě dalšími důležitými prvky, jako je nastavitelná výška sedu i područek, pevný a stabilní podvozek, který zvládne každodenní zátěž a mnoho dalšího.

Lámete si ale hlavu s tím, kde takto kvalitní sedací nábytek do kanceláře sehnat? S tím Vám rádi pomůžeme. Přinášíme Vám internetový obchod B2B Partner, kde najdete mnoho druhů kvalitní kancelářských židlí a křesel za skvělé ceny. Máte možnost vybírat luxusní kancelářské židle, kožená kancelářská křesla a mnoho dalšího.

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Powered by WordPress | Compare Cell Phone Plans for All Carriers. | Thanks to CD Rates, Best Bank Deals and UK Credit Cards