Potřebujete osvítit velký prostor efektivně a úsporně? Potom se spolehněte na LED halogen

O tom, že LED osvětlení nabízí mnoho výhod, jste již možná slyšeli. Jestliže se skutečně snažíte šetřit, pak jste si jistě tento druh osvětlení do Vaší domácnosti pořídili. V domácích podmínkách již je to zcela běžné. Dá se ale LED osvětlení použít i na velké prostory? Jistě že ano. Nejlepším řešením pro osvětlení akcí, výstav, či venkovních party, je určitě LED halogen.

Pokud stále ještě používáte starý halogen, potom bychom si měli říct o několika výhodách, které přináší LED halogen. Jsou to především:

  • Úspora energie až 70 % energie, oproti svícení klasickým halogenem
  • Snadná regulace intenzity osvětlení bez změny barvy světla
  • Přirozeně vypadající a příjemné světlo
  • Velmi dlouhá doba životnosti – až 50 000 hodin
  • Téměř žádný výdej tepla – nehrozí požár, či popálení
  • Žádný výdej UV, ani infračerveného záření

Svítit výhodně nemusíte pouze v domácnosti

LED halogen se skvěle hodí k osvětlení velkých ploch. Je tak ideálním řešením také do různých muzeí a výstavních síní. Díky tomu, že nevydává UV, ani infračervené záření navíc nezpůsobuje blednutí barev. LED reflektor se dá použít zkrátka kdekoliv.

Jestliže chcete využít výhod tohoto osvětlení, potom Vám přinášíme LED žárovky Praha, kde naleznete nejenom halogeny, ale i další druhy LED osvětlení. I přesto, že pořizovací cena LED halogenů i žárovek je oproti klasickým o trochu vyšší, my vám nabízíme skutečně výhodné ceny na všechny naše výrobky. Díky tomu můžete efektivně a levně svítit nejenom doma, ale i na zahradě, či v autě.

S Lighparkem můžete zkrátka svítit výhodně úplně všude. Ušetříte tak energii, peníze i přírodu, díky menšímu vzniku odpadu a nulovému obsahu jedovatých látek, které mohou být u běžných žárovek problémem a musejí se proto speciálně likvidovat.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Powered by WordPress | Compare Cell Phone Plans for All Carriers. | Thanks to CD Rates, Best Bank Deals and UK Credit Cards