Lyžařské areály v Krkonoších

Krkonoše jsou každoročně navštěvovány davy turistů. Krásná příroda, vonící lesy, turistické a cyklistické trasy, které křižují území a vedou nás do nejkrásnějších zákoutí. Nejvyšší hory, kopce, nádherné vyhlídky i nejnižší údolí, to a mnoho dalšího nás stále láká, abychom se zde vraceli. S příchodem zimy sem kromě turistů míří také nadšení lyžaři, běžkaři či snowboardisti. Chceme-li si užít dovolenou a ušetřit při tom pracně vydělané peníze, můžeme využít také slevy na pobyty na horách.

Lyžařských středisek v Krkonoších najdeme mnoho, patří mezi ně například Velká Úpa, skiareál Kamenec, Blanecko, Vrchlabí, Homole, Paseky nad Jizerou, Skiareál Černá hora, Harrachov, Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou, Mladé buky a mnoho dalších známých území. Pec pod Sněžkou je vybavena 9 vleky na 12ti kilometrech sjezdovek. Náročnost je vhodná jak pro rodiny s dětmi, začátečníky, tak tro náročné a velmi zkušené lyžaře. Pro vyznavače snowbordingu je zde funpark, stejně jako pro běžkaře upravované a udržované běžecké stezky.

Špindlerův Mlýn

Špindlerův mlýn má nadmořskou výšku až 1310 metrů, celková délka tratí má necelých 24 kilometrů a patří k neznámějšímu a nejnavštěvovanějšímu středisku v celé České republice. Pro ty, kteří se chtějí naučit lyžovat jsou zde školy, půjčovny a také servis k možným opravám. Kromě toho je zde až 70 kilometrů běžeckých tratí a 130 kilometrů turistických tras po hřebenech hor pro turisty. Kromě lyžování zde můžeme využít také saně tažené koňmi, nebo psí spřežení.

Kromě veškerých zimních sportů, sportovních možností v krytých halách a středisích můžeme využít wellness a lázeňská centra pro odpočinek. Péče profesionálů nám pomáhá k celkové regeneraci těla i psychickému odpočinku od stresu a únavy. Výběr je z mnoha procedur masáží, lázní a koupelí, celotělových zábalů a mnoha dalších. Tělo se díky procedurám uvolňuje, zbavuje se škodlivých nahromaděných látek, svaly se regenerují a můžeme spozorovat také viv na náš spánek i náladu. Prohlédněte si slevy na wellness pobyty a spojte aktivní dovolenou s odpočinkem.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Compare Cell Phone Plans for All Carriers. | Thanks to CD Rates, Best Bank Deals and UK Credit Cards