Objevte kouzlo Makarské riviéry

Makarská riviéra patří mezi nejznámější pobřežní oblasti Chorvatska. Rozkládá se mezi městy Gradac a Brela v délce přibližně 60 km a vyznačuje se řadou nádherných přímořských měst a turistických letovisek, která jsou připravená poskytnout vám ideální podmínky pro vaši spokojenou dovolenou v Chorvatsku. Naleznete zde nejen četné pláže, ale také nejrůznější obchůdky, restaurace, zábavní a sportovní centra a samozřejmě také bary, které jsou vám k dispozici po celý den i během večera.

Díky vynikajícímu turistickému zázemí, krásné krajině a dobré dostupnosti se stala Makarská riviéra bezesporu nejvyhledávanější destinací Čechů v Chorvatsku. Výhodou dovolené na Makarské riviéře je její rozmanitost, díky které zde můžete zažít vždy něco nového a poznávat nová místa. Pokaždé se tedy máte na co těšit! Rodiny s dětmi navíc jistě ocení bezpečnost zdejších letovisek a také mírné svažování zdejších pláží. Navíc je Makarská riviéra přímo stvořená k výletům za kulturou – nudit se zde tedy rozhodně nebudete.

Oblíbená letoviska Makarské riviéry

Jak jsme se již zmínili, Makarská riviéra je pobřežní pás táhnoucí se v délce přibližně 60-ti kilometrů. To je více než dostatečný prostor, aby si mohl z nabídky turistických letovisek vybrat opravdu každý. Naleznete zde menší, klidná letoviska vhodná pro rodiny, rušná místa s pestrým nočním životem a také spoustu romantických zákoutí. Na své si zde přijdou také všichni příznivci vodních sportů, milovníci historie a také všichni ti, kdo chtějí blíže poznat chorvatskou kulturu.

Mezi oblíbená letoviska Makarské riviéry patří zejména Baška Voda s křišťálově čistým mořem, Drvenik, který je propojením mezi pevninou a ostrovy Hvar a Korčula, Brela ležící na úpatí horského masivu Biokovo, Gradac se skvělými podmínkami pro sport a také Makarska, která je centrem celé riviéry. Kompletní přehled turistických letovisek, včetně aktuálních zájezdů na Makarskou riviéru naleznete na webových stránkách CA NewTravel.cz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Compare Cell Phone Plans for All Carriers. | Thanks to CD Rates, Best Bank Deals and UK Credit Cards