Užijte si dovolenou na Kanárských ostrovech

Snili jste někdy o exotické dovolené na Kanárských ostrovech? Díky pestré nabídce zájezdů, které naleznete na srovnávači zájezdů NewTravel.cz, si jistě vybere opravdu každý. Naleznete zde zájezdy na ostrovy El Hierro, Fuerteventura, Gran Canaria, La Gomera, La Palma, Lanzarote i Tenerife, kde vás čeká vynikající turistické zázemí, komfortní ubytování přímo na pobřeží i pestrá nabídka doprovodných aktivit, jako jsou vodní sporty či velmi oblíbené fakultativní výlety.

Dovolená na Kanárských ostrovech je díky jejich poloze možná po celý rok a vy si tak můžete užívat ničím nerušené chvíle na slunných plážích i v průběhu vánočních svátků či Silvestra.

Klidná dovolená v srdci přírody

Láká vás klidná dovolená v panenské přírodě Kanárských ostrovů? Pak jsou tím pravým místem pro vaši dovolenou menší ostrovy, jako je El Hierro, La Gomera, La Palma či Lanzarote, který byl prohlášen za biosférickou rezervaci a je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Všechny tyto ostrovy se pyšní nádhernou přírodou, v níž se snoubí hornatý povrch s dlouhými plážemi, bujnou vegetací a křišťálovým mořem, které je rájem pro všechny milovníky potápění a šnorchlování. Dovolená na ostrovech El Hierro, La Gomera, La Palma a Lanzarote je vynikající pro všechny, kdo touží po aktivní dovolené v panenské přírodě, komfortním ubytování a ničím nerušeném odpočinku na slunných plážích, které nejsou přeplněné turisty.

Noční život a dovolená plná zábavy

Jste- li spíše než milovníky přírody, vyznavači rušného nočního života, pak jsou právě pro vás určeny zájezdy na ostrovy jako je Gran Canaria, Tenerife a Fuerteventura, kde na vás čekají krásná letoviska pyšnící se dlouhými písečnými plážemi, luxusními hotely a bohatým nočním. Na všech těchto ostrovech se můžete těšit na krásná města s nejrůznějšími kulturními památkami, restauracemi, bary i malebnými kavárnami, rušná letoviska nabízející ideální podmínky pro vaši spokojenou dovolenou, ale naleznete zde také klidná zákoutí, kde si můžete užívat ničím nerušené chvíle plné relaxace v příjemném prostředí skrytých zátok a osamělých pláží.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Compare Cell Phone Plans for All Carriers. | Thanks to CD Rates, Best Bank Deals and UK Credit Cards