Užijte si podzimní dovolenou na Kypru a vraťte se na pár chvil zpět do léta

Nestihli jste během letošního roku vyrazit někam na pláž za sluncem? Nezoufejte a vydejte se na last minute zájezd na Kypr. Ostrov nacházející se na pomezí Evropy a Asie ve středozemním moři vás i během podzimu přivítá s otevřenou náručí, krásnými písčitými plážemi a hlavně příjemnými teplotami. Okuste kouzlo podzimních last minute zájezdů na Kypr i vy a prodlužte si léto pobytem v teplých krajích.

Nádherné pláže, úchvatná architektura i malebná příroda

Nejoblíbenější letoviska Kypru jsou Pafos, Larnaka, Agia Napa a Protaras. Dovolená na Kypru je vhodná nejen pro turisty, kteří mají rádi vodní radovánky a ležení na pláži. Na své si zde přijdou i všichni milovníci aktivní dovolené spojené s poznáváním památek a sportem. Na Kypru na vás čekají památky z doby antické, byzantské, gotické a i řada památek novodobých. Pokud budete chtít poznávat okolí vašeho hotelu zblízka, doporučuji vydat se na pěší túru nebo nasednout na kolo. Nádherné scenérie, které vytvořila sama příroda, vás zaručeně očarují.

Výhody last minute

Jelikož má Kypr 330 slunečních dnů v roce, trvá zde turistická sezóna téměř celý rok. Turisté, kteří navštíví Kypr během jarních a podzimních měsíců, se mohou těšit na poloprázdné pláže, vynikající služby a hlavně bezkonkurenční ceny pobytů. V rámci last minute zájezdů se tak máte možnost dostat například do letoviska Larnaka, které se nachází na jihovýchodním pobřeží v Larnackém zálivu.

Oblíbené letovisko Larnaka

Toto přístavní město se řadí k nejvyhlášenějším kyperským letoviskům a žije zde více než 50 tisíc obyvatel. Larnaka láká turisty hlavně na dlouhé písčité pláže, čisté moře, malebnou přírodu a úchvatné architektonické stavby, které se ve městě i jeho přilehlém okolí rozkládají. Za zmínku rozhodně stojí i krásná palmová promenáda Finikoudés s hotely, která se táhne kolem pobřeží a nádherně dokresluje celou atmosféru letoviska. Na této vyhlášené promenádě naleznete i lákavé restaurace, které nabízejí velmi chutnou kyperskou kuchyni, ve které se mísí chutě Kypru, Řecka a Turecka.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Compare Cell Phone Plans for All Carriers. | Thanks to CD Rates, Best Bank Deals and UK Credit Cards