Airsoftová pistole CZ SHADOW 2 – CO2, blowback, kovový závěr – ASG

Airsoftová pistole CZ SHADOW 2 – CO2 je novou vlajkovou lodí rodiny pistolí CZ Shadow. Byla navržena nejlepšími soutěžními střelci.  CZ Shadow 2 je skvěle vyvážený, přesný a stvořený pro rychlost.

Airsoftová pistole CZ SHADOW 2 – CO2, blowback, kovový závěr – ASG je realistická a  vychází ze skutečné zbraně se všemi funkcionalitami, napodobující vzhled dnešních reálných palných zbraní. Tato verze má vylepšený spoušťový mechanismus, je poháněna CO2 bombičkou. Závěr airsoft pistole je vyroben z eloxovaného hliníku a vyznačuje se méně zaobleným spíše ostřejším vzhledem. Díky širšímu závěru se hmotnost závěru od předchozích verzích lehce zvýšila. Přidaná váha a design závěru zlepšuje chod a přesnost střelby. Drážkování na závěru je hlubší a robusnější, a to výrazně zlepšuje střelci úchop závěru při natahování zbraně. Pažbička v přední a zadní části je zvětšená a zdrsněná. Kombinací s tenkými CNC střenkami zajišťují tyto detaily skvělý úchop pistole. Lučík airsoft pistole je zvětšený pro lepší přístup a ovládání spouště i v rukavicích. Pistole CZ Shadow 2 má lepší úhel pažbičky, s hlubším vybráním pod závěrem a u spouště, které tak zajišťuje pevnější a přirozenější uchopení airsoft zbraně v ruce a snižuje sílu zpětného rázu při výstřelu. Dále má zvětšený uvolňovač zásobníku, který lze nastavit do 3 možných poloh, pomocí imbusu. Záchyt zásobníku je mohutnější a při stisku uvolňovače získává střelec přesnější odezvu na stisk. Zbraň se rozebírá stejně jako skutečná. Z obou dvou stran pistole je pojistka.

Na pistoli pod hlavní je RIS lišta pro montáž dalšího příslušenství. Muška zbraně je červená světlovodná.

 

Základní informace:

 

režim střelby               : jednotlivě

princip funkce             : plynová s Blowbackem

typ hnacího média      : CO2 bombička

úsťová rychlost (m/s)  : 100

úsťová rychlost (fps)   : 328

teoretický dostřel (m)  : 45

vhodná váha kuliček   : 0,20g

kapacita zásobníku     : 26

vnějšíé popis:

délka (mm)                  : 220

hmotnost (g)                : 1231

materiál těla                 : CNC obráběný hliník

vnitřní popis:

vnitřní délka hlavně (mm) : 110

HOP-UP                      : kovový regulovatelný hop-up

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Compare Cell Phone Plans for All Carriers. | Thanks to CD Rates, Best Bank Deals and UK Credit Cards